Gündem
SICAK GELİŞME!

Ebru Şallı ve Oğlu Pars Kimdir? Neden Öldü?

Türkiye’nin güzelliği dillere destan mankenlerinden ve sunucularından birisi olan Ebru Şallı’nın oğlu Pars öldü. Ebru Şallı’nın oğlu Pars’ın ölümü başta ailesi olmak üzere Türkiye’yi yasa boğdu.

Ebru Şallı oğlu Pars’ın ölüm haberini sosyal medya hesaplarından gözyaşları içinde duyururken haberi alan ailesi yakınları ve hayranları hastaneye akın etti. Ebru Şallı’nın oğlu Pars 9 yaşındaydı ve Harun Tan ile olan evliliğinden olmuştu.

Ebru Şallı Harun Tan ile yaptığı evlilikten 2 çocuk sahibi olmuştu. 11 yıl süren evlilikten Beren ve Pars’ı doğum yapan Ebru Şallı Pars’ın lenfoma yani kan kanseri hastalığına yakalandığını ve tedavi altına alındığını açıklamıştı. İstanbul’da özel bir hastanede aylardır devam eden tedaviye olumlu sonuç alamayan doktorlar 9 yaşındaki küçük Pars’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Oğlulları Pars’ın ölüm haberini alan Ebru Şallı ve Harun Tan resmen yıkıldı.

Acı Haberi alan aile bireyleri hastaneye akın etti. Koronavirüs salgını sebebiyle hastaneye alınmayan kalabalık evlerine dağılmak zorunda kalırken Ebru Şallı oğlu Pars’ın Kilyos Mezarlığına defnedileceğini açıkladı. Pars’ın cenazesine katılmak için yollara düşen çok sayıda tanıdık ve hayran kitlesi Koronavirüs sebebiyle güvenlik güçleri tarafından engellendi. Sadece aile bireylerinin katıldığı cenaze töreni sonrası Kilyos Mezarlığına Defnedilen Ebru Şallı’nın oğlu Pars gözyaşları içinde toprağa verildi.

Taziye mesajlarını sosyal medya hesabından kabul eden Ebru Şallı ve Harun Tan’ın perişan bir halde oldukları görüldü.

Ebru Şallı Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da doğan Ebru Şallı katıldığı güzellik yarışmasında elde ettiği 1.lik ile adını duyurdu. Uzun yıllar mankenlik yapan Ebru Şallı daha sonra birçok TV kanalında sunuculuk yaptı. Ozan Orhun ve Harun Tan ile evlilikler yapan Ebru Şallı her iki evlilikte de aradığı mutluluğu bulamadı. Sunuculuk kariyeri sonrası açtığı özel kursta Plates eğitmenliği yapan Ebru Şallı aşkları ile de sürekli magazin gündeminde yer alıyor. Sinan Akçil ile birlikte olan ve olaylı bir şekilde ayrılan Ebru Şallı şimdilerde ise Uğur Akkuş ile birliktelik yaşıyor.

Ebru Şallı’nın Oğlu Pars Kimdir?

Ebru Şallı’nın vefat eden oğlu Pars 9 yaşındaydı. Pars Harun Tan ile olan evliliğinden dünyaya gelmişti. 9 yaşındaki Pars uzun zamandır yakalandığı amansız Lenfoma hastalığı ile mücadele ediyordu. Pars Kilyos Mezarlığında toprağa verildi. Pars Ebru Şallı’nın küçük oğlu olarak biliniyordu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

İçeriklerimizi okumak için lütfen reklam engelleyiciyi kapatın.